Genel
Trend

Yaz Ayları İçin Takı Tavsiyeleri

Yaz Ayları İçin Takı Tavsiyeleri

 (Vazgeçilmezler)

Kadınlar yaz aylarında mevsimin sıcak ve güneşli havasına uygun giyim stilleri ve takı modelleri kullanır. Kış aylarında kullanılan koyu renkli takıların büyük kısmı bu mevsim için sıkıcı olacaktır. Rengarenk, hafif ve neşeli modeller kadınların kendilerini daha iyi hissetmesini sağlar.

Yaz aylarında küpe, kolye, yüzük gibi ürünler kullanılır. Ayrıca özellikle tatil bölgelerinde ayak parmağı yüzüğü ve halhal gibi yaza özgü takılar da sıklıkla görülür.

Birbirinden Şık Kolyeler

Yaz aylarında kullanılan kolye modelleri yazın ruhuna uygun olarak seçilmelidir. Yarı değerli taşlardan ve cam boncuk gibi malzemelerden yapılan takılar geniş bir renk seçeneği sunar. Kişisel zevke ve giyim stiline uygun renk ve tasarımdaki kolyeler, giyilen kombinleri çok üst noktalara taşır.

Bu tip takılar pazarlarda bile bulunabilir. Uygun fiyatlarla alınabilecek zengin model çeşitlerini seyretmek bile keyiflidir. Otantik ve etnik kolye modelleri de yaz aylarında sıklıkla görülebilir.

Son zamanlarda üst üste takılan kolyeler de trend kabul edilmektedir. Renk ve tarz olarak birbiri ile ortak noktası olan kolyeler birlikte kullanıldığında çok daha zengin ve şık bir görünüm yaratır. Mesela gold renkli kolyeler metal kolyeler ile birlikte kullanılabilir. Hatta belki gold ve lame renklerini birlikte kullanarak modern bir tarz yakalayanlar da olacaktır.

Yüzükler

Yaz aylarında kullanılan yüzüklerde de neşeli ve canlı renkler kullanılabilir. Büyük taşlı yüzükler tercih edilebilir. Yarı değerli taşlarla hazırlanan yüzükler de yaz için doğru seçim olacaktır.

Son yıllarda sık sık gördüğümüz eklem yüzükleri kadınları çok çekici kılar. Farklı eklem yüzükleri birlikte kullanılarak kişiye özel bir tarz elde edilebilir.

Halhal ve Ayak Parmağı Yüzükleri

Yazın giyilen sandaletler ve terlikler ayak takılarının kullanılmasına da izin verir. Şık ve neşeli bir halhal ile yaza yakışır feminen bir görünüm sağlayabilirsiniz. Deniz kenarında mayo ve bikinilerle birlikte kullanılan halhallar plajda havanıza hava katacak.

Ayrıca kısa pantolonlarla, uçuş uçuş etek ve elbiselerle uyumlu halhallar da kullanılabilir. Kişisel tarza uygun olarak sade halhal modelleri ve daha zengin görünümlü çeşitler seçilebilir. Ayak parmağı yüzükleri de sandaletlerle birlikte çok çarpıcı görünecektir.

Küpeler

Her mevsimin vazgeçilmez takılarından biri olan küpeler renkli ve neşeli modellerle yaz aylarını şenlendirir. Kadınlar giyim tarzlarına ve cilt renklerine uygun küpelerle hoş bir görünüm sergiler. Yaz aylarında kullanılabilecek renkli taşlarla hazırlanmış ya da farklı özelliklerde zengin küpe çeşitlerine her yerden kolaylıkla ulaşılabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu