Alışveriş

Usludan’la Şık ve Gösterişli Adımlar

Usludan'la Şık ve Gösterişli Adımlar

 

Stiletto son dönemlerde adından sık söz ettiren bir topuklu ayakkabı çeşididir. Stiletto şıklığa şıklık katan bir topuklu ayakkabı olmasının yanında kullanımı oldukça zor olan topuklu ayakkabıdır. Stilettonun farklı modelleri ve farklı uzunlukta topukları sitemizde yer almaktadır.

Stiletto Nedir?

Stiletto bir topuklu ayakkabı modeli olmakla beraber ince topuğa ve sivri buruna sahip olmaktadır. Ayağı zarif gösteren ayakkabıların başında gelen stiletto kullanımı da zor olan bir topuklu ayakkabı çeşididir. Bu modeli diğer topuklu ayakkabılardan ayıran fark topuğunun ince olmasıdır. Birçok topuklu ayakkabı modeli bulunmaktadır. Dolayısıyla her topuklu ayakkabıyı stiletto sanmamak gerekir. Stilettonun kendine özel bir yapısı bulunmaktadır. İnce topuğun yanı sıra burnunun da sivri olması giyilmesinin cesaret isteyen bir durum olduğunu göstermektedir. Kullanımı zor olan stilettonun hakkını veren kadınlar ince ve uzun topuklu stiletto tercih etmektedir. Bu kadının etkileyiciliğini daha da arttıran bir durumdur.

Stiletto Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stiletto kullanımı zor bir topuklu ayakkabı olduğundan alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir.

Stiletto kullanırken zorlanmamak için alırken dikkat edilmesi gereken durumlardan bazıları şunlardır;

  • Topuğu kısa olan ve burun kısmı çok fazla sivri olmayan stilettolar günlük kullanıma uygun olmaktadır.
  • Topuk ince olduğundan satın alırken sağlam olmasına dikkat edilmelidir.
  • Sallanan topuklar ayağa zarar vereceğinden doğru topuk seçilmelidir.

Bunlar stiletto alırken dikkat edilmesi gereken başlıca durumlardandır. Kullanımı zor olduğundan alınacağı zaman en rahatını ve ayağınıza en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.

Etkileyici Stilettolar

Stiletto pek çok kadının dolabında en az bir tane olan topuklu ayakkabılardan biridir. Kadınların çekiciliğini daha da arttırıp ekstra seksilik katan stilettolar erkekleri de kendine hayran bırakmaktadır. Stiletto giyen kadınların oldukça kararlı iradeli olduğu söylenebilir. Çünkü stiletto sivri burunlu ve ince topuklu olduğundan özellikle parmak kısmına acı veren bir ayakkabıdır.

Stilettonun Özellikleri

Stiletto sivri buruna ve ince topuğa sahip bir topuklu ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkar. Topuk uzunluğu 2,5 cm ile 25 cm arasında değişmektedir. Sitemizde yer alan stilettoların üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. Farklı görünüşe sahip stilettoların bulunması kadınlara daha çok seçme imkanı vermektedir. Topuk boyu da üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte Usludan’da yer alan stilettolar birinci kalite üretilmektedir. Topukların tasarımı üzerinde çalışıldığı da zarif görünüme sahip olmalarından belli olmaktadır. Numara seçenekleri de bulunan stilettolardan istediğinizi inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Stilettodan vazgeçemeyen fakat rahat da olmasını isteyen kadınlarımıza önerimiz alçak topuklu stilettoları tercih etmeleri olmaktadır.

Stiletto Fiyat

Stiletto fiyatları kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hem uzun süre kullanım hem de kalite bakımından iyi olan stilettolar biraz daha pahalı olmaktadır. Usludan stiletto topuklu ayakkabı fiyatları 190 ile 200 TL arasında değişmektedir. Fakat sık sık indirim yapılan sitemizde stiletto fiyatları %50 indirimle 90 ile 100 TL olmaktadır. Hem kalite hem de uygun fiyat garantisiyle en şık stilettoları Usludan’da bulabilirsiniz. Ürünleri satın alırken taksit imkanları bulunmaktadır. Kredi kartıyla ödeme imkanı bulunabildiği gibi kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Paketleme konusunda oldukça özenli çalışarak sipariş aşamasından itibaren Usludan farkını hissetmeye başlayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu