Alışveriş

Usludan’ın En Trendleri

Usludan’ın En Trendleri

 

Kış mevsiminin gelmesiyle bot ve çizme ihtiyacının ortaya çıktığı günlerde, kendinizi şık hissedeceğiniz, farklı kıyafetlerle kombin yapabileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerimiz sitemizde mevcuttur.

Ayakkabı alışverişi için sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın tercih ettikleri en trend bot ve çizme modelleri şunlardır;

  • Süet kısa bot
  • Süet körüklü çizme
  • Yılan desenli bot
  • Diz altı fermuarlı çizme
  • Keten detaylı bot
  • Kovboy çizmesi

Jean Kombinlerine Uygun Süet Kısa Botlar

Usludan’ın en trend botları arasında süet kısa botlar bulunur. Süet deri kullanılarak üretilen bu botlar farklı giyim tarzlarına uygun olarak üretilmiştir. Ancak en yaygın kombin jean ile yapılabilecek kombindir. Günlük yaşamında jean giymeyi tercih edenler satın aldıkları farklı renklerdeki süet kısa botları alarak kombinlerini  tamamlayabilirler. Vizon, siyah, taba gibi renkleri bulunan süet kısa botlar tamamen el yapımıdır. Bu botları tercih edenler spor giyimlerinde de şık olma avantajı yaşarlar.

Eteklerle Kombin Yapılabilecek Süet Körüklü Çizmeler

Usludan’ın çizmeleri arasında en trendler arasında süet körüklü çizmeler yer almaktadır. Bu çizmeler özellikle eteklerle kullanımda şık bir kombin oluşmasına yardımcı olurlar. Çizmelerle kullanılabilecek etekler diz üstü veya diz altında biten etekler olabilir. Sitemizde siyah, taba, vizon gibi renkleri bulunmaktadır. Bu sayede koyu veya açık renkli eteklerle birlikte kullanılabilir. Hem spor hem de şık bir görünüme sahip olan körüklü süet çizmeler kış mevsimi yanı sıra sonbahar ve ilkbaharda da kullanıma uygundur. Modele bağlı olarak topuk boyu 8 cm’e kadar çıkabilen körüklü süet çizmeler rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdendir.

Yılan Desenli Tarz Botlar

En trendlerimiz arasında yılan desenli botlar bulunmaktadır. Bu botlar taşıdıkları yılan desenleri sayesinde dikkat çekici bir görüntü sergilerler. Botlar suni deri kullanılarak üretildiği için kaliteli bir görünüşe sahiptir. Yılan desenli botlar kısa bot çeşitleri arasında yer almakta olup 5 cm topuğa sahiptirler. Yılan desenli botlara sahip olmak isteyenler 36-40 numaraları arasından seçim yapabilirler.

Diz Altı Fermuarlı Çizmeler

Usludan trend ürünleri arasında kadınların giymekten vazgeçemedikleri diz altı fermuarlı çizmelerde bulunur. Bu çizmeler farklı marka ve deri renkleriyle birlikte sitemizde satışa sunulmuştur. Kıyafetlere uygun renk seçeneklerinde tercih edilen diz altı fermuarlı çizmeler parlak görüntüleri sayesinde dikkat çekici ve şık bir görünüm sağlarlar. Çizmelerin diz altında bitmesi sebebiyle daha çok etek kombini ile giyilmeleri mümkündür. Ancak jean veya tayt gibi ürünlerde kullanılabilecek özelliklere de sahiplerdir.

Mekanlarda Dikkat Çekiciliği Sağlayan Keten Detaylı Botlar

Firmanın en trend botları arasında keten detaya sahip botlar vardır. Bu botlar dikkatlerin botu kullanan kişiye yoğunlaşmasına yardımcı olacak ürünlerdir. Keten detaylı botlarda renk seçenekleri taba, siyah, vizon olmak üzere 3 renkten oluşur. Bağcıklı olan keten botlar el yapımıdır ve termo tabanlı olması sayesinde rahat kullanım sağlar. Ayrıca keten detaylı botların üretiminde hakiki süetten faydalanılmıştır. Pantolon giymekten vazgeçemeyenler için pantolonla bir kullanımda ideal olan bot çeşitlerdendir.

Salaş Eteklerle Kombinlenebilen Kovboy Çizmeleri

Son dönemlerde kovboy çizmeleri kadınlar tarafından daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Bu nedenle Usludan trend çizme ve botları arasında kovboy çizmeleri de görülür. Salaş bir görüntü sağlayan kovboy çizmeleri özellikle salaş eteklerle şık bir kombin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca kovboy çizmeleri sokak tarzına uygun giyimi benimseyenler için idealdir. Trend haline gelen kovboy çizmeleri 4 mevsimde de kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturularak kullanılabilecek çizme modellerindendir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu