Yaşam Tarzı

Rahatlığından Vazgeçemeyeceğiniz Usludan’ın Spor Modelleri

Rahatlığından Vazgeçemeyeceğiniz Usludan’ın Spor Modelleri

 

Spor ayakkabılar her kadının rahat etmek için giymeyi tercih ettiği ayakkabı çeşitleridir. Usludan ailesi olarak şıklığı ve konforu bir araya getiren spor ayakkabı modellerine önem veriyoruz. Kaliteyi ve farklı renk seçeneklerini uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Spor ayakkabı modellerimiz;

  • Asteria spor ayakkabılar
  • Odila spor ayakkabılar
  • Lektra spor ayakkabılar

Üç farklı üründe bulunan spor ayakkabılarını web sitemizin sneakers bölümünü inceleyerek görebilirsiniz. Modellerin farklı açılardan çekilmiş görsellerini siteden görebilir ve beğenmeniz durumunda sipariş verebilirsiniz. Bu sayede hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda giyebileceğiniz konforlu spor ayakkabılara kavuşabilirsiniz.

Asteria Spor Ayakkabıları

Usludan farkıyla satın alabileceğiniz spor ayakkabı modellerinden birisi Asteria’dır. Bu modelde siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkteki ayakkabılardan renk zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Asteria sporları bağcıklı olarak üretilmiş modellerdir ve rahat bir şekilde her mevsim kullanılabilir. Tarz bir duruş sağlayan spor ayakkabılarında dikiş detayları ayakkabılara şık bir görünüm kazandırmıştır. Suni deri kullanılarak üretilen modeller jeanler ile kombinlemek için ideal ürünlerdir. Türk malı olan Asteria modellerinde topuk boyu 4 cm olarak belirlenmiştir.

Odila Spor Ayakkabıları

Usludan spor modellerinden birisi Odila spor ayakkabılarıdır. Bu modeller zamansızlık sağlayan ürünlerdir ve 4 mevsimde de kolaylıkla kullanılabilirler. Odila spor ayakkabılarında 3 farklı model vardır. Bunlar düz beyaz, beyaz üzerinde siyah detaylı ve beyaz üzerinde leopar detaylı modellerdir. Ürünler web sitemiz üzerinden incelenerek tarza uygun olacağı düşünülen model numarası seçilerek sipariş verilebilir. Odila spor ayakkabılarının tek rengi vardır ve bu renk beyazdır. Ayakkabıların beyaz renkli olarak üretilmiş olması her kıyafet altına kolaylıkla giyilmesini sağlamaktadır. Usludan’a ait olan 3 modelde bağcıklı olarak dizayn edilmiştir.

 

 

 Lektra Spor Ayakkabıları

Usludan spor modellerinden sonuncusu ise Lektra modelidir. Beyazın asaletinden vazgeçmeyen Usludan’ın ürünleri de Asteria ve Olida gibi beyaz renkli olarak tercih edilmiştir. Bu ayakkabıların üretiminde birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir. Üretim malzemelerinin kaliteli olması ortaya kaliteli ve son derece kullanım rahatlığı sağlayan sporların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Lektra sporları da her türlü kıyafetin altına kolaylıkla kombin yapılabilecek özelliktedir.

Spor Modellerinde Numara Seçenekleri

Usludan ailesi olarak üretmiş olduğumuz spor ayakkabıları ayakkabının modeline ve kalıbına uygun şekildedir. Bu sayede Usludan.com üzerinden satın alacağınız modellerde kendi ayak numaranıza göre sipariş verebilirsiniz.

Spor Ayakkabı Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Usludan.com’da spor ayakkabı modellerinde indirimli fiyatlar uygulanmaktadır. Bu sayede her mevsim kullanabileceğiniz spor ayakkabılarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Spor Ayakkabılarının Ödeme Yöntemleri

Kaliteli kullanım ve rahatlık sağlayan Usludan spor ayakkabıları üç farklı ödeme yöntemiyle online satıştadır. Bu ödeme yöntemleri havale ile ödeme, kredi kartına taksitle ödeme ve kapıda nakit ödemedir. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen kişiler için tüm kartların kullanılması mümkündür. Ayrıca kredi kartıyla yapılan spor ayakkabı alışverişi ödemelerinde 9 taksit seçeneği vardır. Ödeme işleminin gerçekleşmesinden sonra ayakkabılar kargoyla adrese teslim edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu