Moda

Her Senenin Vazgeçilmez Kovboy Çizmesi Modelleri

Her Senenin Vazgeçilmez Kovboy Çizmesi Modelleri

 

Sonbahar ve kış aylarındaki ayakkabı trendleri arasında her zaman değişmeyen klasik modeller vardır. Bu modellerden birisi de kovboy çizmesi modelleridir. Kovboy çizmesi modelleri, beyaz tonlarıyla çok yakışmaktadır. Siz de her renkte kovboy çizmesi modelleri ile, beyaz, kot ve kahverengi tonlarını dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Kovboy çizmeleri genelde hafif yağışlı ve serin günlerde tercih edilmektedir. Bununla beraber son zamanlarda bahar ve yaz aylarının da vazgeçilmezleri arasındadır. Şortlarla beraber giyilen kovboy çizmeleri günlük stilinize farklı bir tarz katacaktır.

Kovboy Çizmesi Modelleri

Kovboy çizmeleri, deri ya da süet malzemeden imal edilebilir. Krem, beyaz, taba, kahverengi ve siyah renk seçenekleri vardır. Topuklu, topuksuz ya da hafif topuklu kovboy çizmeleri vardır. Daha kısa bot şeklinde kovboy çizmeleri çok kullanışlıdır. Orta uzunlukta ve daha uzun çeşitleri de bulunmaktadır.

Kovboy Çizmesi Kombinleri

Kovboy çizmeleri her kadına yakışmaktadır. Hem uzun hem kısa modelleri vardır. Topuklu ya da topuksuz kovboy çizmesi çeşitleri de mevcuttur.

Kovboy çizmesiyle birlikte şu parçalar çok uyumlu olacaktır;

  • Taba rengi yelek
  • Beyaz ince bluzlar
  • Dar kot pantolon
  • Kareli gömlek
  • Mini etek
  • Kot şort
  • Kovboy şapkası
  • Kot ceket

Bunlar kovboy çizme modelleriyle çok şık olacaktır. Dış giyim olarak da deri ceket ya da mevsimlik trençkot modellerini giyebilirsiniz.

Taba Rengi Yelek

Taba renginin çok sıcak ve uyumlu bir renk olduğunu herkes bilir. Taba rengi yelekler de kovboy çizmesi modelleriyle çok uyumludur. Sade taba rengi yeleklerin yanı sıra püsküllü çeşitleri de vardır. Bu tarz yelekler genelde süet dokuludur. Deri çeşitleri de vardır. Taba rengi yeleğin içine beyaz tişört, gömlek ya da düz bir bluz giyebilirsiniz.

Beyaz İnce Bluzlar

Beyaz ince bluzlar hem her bedene yakışır hem de her şeyle uyumludur. Beyaz V yakalı ve birkaç düğmeli ince bluzlar kovboy çizmelerinizle çok uyumlu olacaktır. Beyaz tişörtler de kovboy çizmelerine çok yakışır. Tişört ya da bluzunuzu sade bir kolye ya da birkaç bileklikle süsleyebilirsiniz.

Dar Kot Pantolon

Dar kot pantolon özellikle uzun boylu ve zayıf kadınlara çok yakışmaktadır. Açık mavi ya da koyu mavi dar kot pantolon modelleri, kovboy çizmeleriyle birlikte oldukça şık ve sportif görünecektir. Dilerseniz yırtık kot pantolon modellerini de kovboy çizmeleriyle kullanabilirsiniz. Uzun boyluysanız, uzun çizme modelleri size çok yakışacaktır. Üzerinde sade bir işleme olan çizmeleri deneyebilirsiniz. Boyunuz daha kısaysa, uzun çizme modellerinden kaçınmalısınız. Uzun çizme modelleri sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir.

Kareli Gömlek

Kareli gömlekler de kovboy çizmeleriyle uyum sağlayan diğer kıyafetlerdendir. Kırmızı-beyaz kareli ve yarım gömlekleri yaz günlerinde giyebilirsiniz. Sonbaharın serin günlerinde ise, normal boyutlarda kareli bir gömleği kovboy çizmeleriyle kombin yapabilirsiniz.

Mini Etek

Mini etek modellerinde ise genellikle çiçekli etekler çok trenddir. Çiçekli etek modellerinin yanı sıra, kot etek, asimetrik etek ve deri etek modellerini de kovboy çizmesiyle giyebilirsiniz. Dilerseniz yırtmaçlı uzun etekleri de kovboy çizmesiyle giyebilirsiniz.

Kot Şort

Her seneye damgasını vuran kot şortlar, ilkbahar yaz mevsimlerinde giymek için uygundur. Deri kovboy çizmeleriyle de oldukça uygundurlar.

Kovboy Şapkası

Kovboy şapkaları, kovboy kombini için tam anlamıyla bir tamamlayıcıdır. İpli ya da ipsiz modelleri mevcuttur. Taba ve siyah renkler en çok tercih edilenler arasındadır.

Kot Ceket

Kot ceketler de son derece sportif görünüşleriyle, kovboy çizmelerine uyarlar. Genel olarak koyu tonlar kovboy çizmesiyle çok uyumlu parçalardır. Kısa ya da normal uzunluktaki kot ceketleri, kovboy çizmeleriyle giyebilirsiniz. Yine taba rengi veya krem rengi çizmelerle kot ceketler son derece uyumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu