Genel
Trend

2021 Yılının Yaz Renkleri

2021 Yılının Yaz Renkleri

 

Yeni sezona giriş yaptığımız günlerde 2021 yaz moda renkleri konusu merak haline gelmiştir. Her sene düzenli olarak yeni yıl trendleri hakkında birçok konuşma oluyor. 2021 yılının yaz renkleri 2020 yılının kötülüklerini silmesi ile oluşturulmuş renklerden seçilmiş gibi.

Yaz demek umut demek, yaz demek yeniden doğmak demek, yaz demek enerji demek, yaz demek hayata yeni dallar yeşertmek demek. İşte bunun için 2021 yılının yaz renkleri de yaşam demek, hayat demek, yeşermek demek, yeniden doğuş demek. Haydi, gelin hep beraber 2021 yaz moda renkleri hakkında bilgi sahibi olalım.

2021 Renk Skalası Çok Geniş 

2021 yaz renklerinin skalası çok geniş. Her renk kategorisi farklı bir anlam ifade etmektedir. Kişiler beğenisine göre sevdiği renklerde olan parçalara, dolabının bir köşesinde yer vermektedir. Renk skalası geniş olmasından dolayı seçiminiz kolay olacağa benziyor. Kendinizi aktif hissedeceğiniz renk cümbüşü bu senenin trendleri halinde bulunmakta. Bu renkler sayesinde dolabınızı açtığınız zaman yazın geldiğini anlayacak bir hava yaşayacağınızdan eminiz.

Summer Bouquet Renkleri

Yaz moda renkleri arasında çiçekleri temsil eden renkler bulunmamaktadır. Genellikle daha çok ilkbaharın başlangıcında doğada gördüğümüz renklerde uyum sağlayan tonlar görmek mümkün. Çok canlı renkler seçilmemiştir. Bu renk türü içinde soft renkler daha ağırlıkta.

Intoxicating Renkleri

2020’de pastel renklerin modası yer almaktaydı 2021 yılında da pastel renklerin modern havası devam etmektedir. Bu renkler arasında bulunan trend renkler şu şekilde sıralanabilir.

  • Limon sarısı
  • Lavanta moru
  • Fıstık yeşili

Favori üç renk arasında yer almaktadır. Bu renkteki giysiye beyaz bir kombin yapılarak elbisenin rengi ön plana çıkarılabilir.

Power Surge Renkleri

Power Surge renkleri 2021 yılının yaz moda renkleri arasına girmektedir. Bu renkleri muhakkak kıyafetleriniz de bu yaz kullanmanız önerilir. Modayı yakalamanız için bu renkleri muhakkak kullanmalısınız.

Ultimate Gri ve Canlı Sarı

Ultimate gri ve canlı sarı trend renkler arasında popülerliğini korudu. Bu ikili kombinasyonun birçok pozitifliğe ifade ettiği belirtilmekte. Covid-19 sürecinin zor geçtiği bir dönemden geçmekteyiz. Herkeste umutsuzluk, yorgunluk ve depresyon hali gibi belirtilerin olduğu biliniyor. 2021 yaz renk seçiminde bu olumsuzlukları silecek tonlar seçilmesinin daha uygun olacağı bilinmektedir. Bu iki renk kombinasyonun umut ve pozitifliğe hitap ettiği söyleniyor. Bu yüzden bu renk seçimi doğru atılmış bir adım.

Yaz renkleriyle birlikte en güzel günlerinde gelmesi umut ediliyor. Bu renklerin herkese güç ve umut vermesi dileğiyle.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu